ZKO Praha 6 - Suchdol - Kynologické cvičiště pro psy všech plemen ZKO Praha 6 - Suchdol - ČLENSKÁ SEKCE Základní kynologická organizace Praha 6 - Suchdol
ZKO Praha 6 - Suchdol
FACEBOOK - ZKO Praha 6 - Suchdol
Kynologické cvičiště pro psy v Praze 6 - Suchdol
Výcvik psů Praha 6 - Suchdol Home Novinky O nás Historie Akce Výcvikové kurzy Fotogalerie Odkazy Kontakt ZKO Praha 6 - Suchdol - Kynologické cvičiště pro psy všech plemen
 

Home

AKTUÁLNĚ:

POZOR!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!!

Vážení přátelé a příznivci našeho cvičáku, s ohledem na zákaz volného pohybu osob, který vydala vláda ČR, rušíme do odvolání jakýkoliv výcvik (jak kurzy začátečníků, tak výcvik pokročilých i individuální), obrany a veškeré další akce v prostorách naší ZKO.

Děkujeme za pochopení, dávejte na sebe pozor, buďte ohleduplní ke svému okolí a budeme se na Vás všechny opět těšit po skončení karantény.

Sledujte prosím aktuální informace na Facebooku a webu naší ZKO.

 


 

Zároveň bychom chtěli požádat všechny členy ZKO a další návštěvníky našeho cvičáku aby v případě, že jsou nemocní nebo, že se v uplynulých 14-ti dnech vrátili ze zahraničí aby byli ohleduplní k ostatním a návštěvu cvičáku alespoň na 14 dní od příjezdu odložili.

Pokud by se u kohokoliv z účastníků kurzů či členů ZKO Praha 6 – Suchdol potvrdila nákaza a dotyčný byl během 14-ti dnů předtím na našem cvičišti, chtěli bychom Vás požádat abyste nás o téhle skutečnosti informovali.

Předem Vám velmi děkujeme za pochopení, spolupráci a za Vaši ohleduplnost.

ZKO Praha 6 - Suchdol


 

11.3.2020 - Info pro účastníky obran:

                   obrany budou tento týden ve čtvrtek 12.3.2020 od 17:00 hod. a v neděli 15.3.2020 od 11:30 hod.                   


Případné aktuální informace o změně či rušení obran sledujte na FacebookuŠKOLIČKA PRO ŠTĚŇÁTKA

Na našem kynologickém cvičišti máte možnost, kromě nedělních kurzů základní poslušnosti pro začátečníky, navštěvovat i školičku pro štěňátka. Školička pro štěňátka je vhodná pro pejsky do 12 měsíců věku. Navštěvovat ji se svými pejsky mohou jak dospělí, tak děti.

Každý pátek
15:00 - 16:00
- štěňátka 8-12 měs.
16:00 - 17:00 - štěňátka do 8 měs.

Z důvodu omezené kapacity lekci je nutné se na každou lekci předem nahlásit u instruktora, vždy nejpozději v pátek dopoledne!!

Lenka Vágnerová, mob.: 602 118 383

Více informací


 

 

Vítáme Vás na stránkách ZKO Praha 6 Suchdol.

Jsme malé cvičiště na okraji Prahy, jehož historie se datuje od roku 1968. Zabýváme se sportovním výcvikem psů podle národního a mezinárodního zkušebního řádu, naši členové se účastní závodů i zkoušek z výkonu.

Organizujeme kurzy základní poslušnosti, ve kterých Vás naučíme, jak se dorozumět s Vaším čtyřnohým přítelem.

Rádi Vás uvítáme mezi námi!!!

"Nic nečiní člověka lidštějším, než láska ke zvířatům." Henry Fielding

 

 

 

 
 

 

 

 

 

TOXARO DESIGN - Tvorba www stránek nejen pro chovatele
http://toxaro.cz